Med handmålad blomdekor. Dubbla hänklar. Naggar. Skålen med lagningar. (Längd 36)
850 SEK | 2022-07-31 11:35 |
800 SEK | 2022-07-30 20:59 |
600 SEK | 2022-07-31 07:42 |
100 SEK | 2022-07-29 13:38 |
100 SEK | Startpris |