Matgafflar, matskedar, matknivar, bordsskedar samt sandwichspade. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 22, vikt exklusive knivar 364g.)
3 000 SEK | 2022-07-31 11:59 |
2 900 SEK | 2022-07-27 12:03 |
800 SEK | 2022-07-29 10:49 |
300 SEK | 2022-07-29 10:38 |
100 SEK | Startpris |