Röd plast. Stämplad. Botten med limrester. Slitage, märken. (Höjd 33,5)
650 SEK | 2022-07-31 12:00 |
600 SEK | 2022-07-31 11:59 |
400 SEK | 2022-07-30 08:36 |
350 SEK | 2022-07-29 07:58 |
200 SEK | 2022-07-29 09:58 |
100 SEK | 2022-07-28 21:05 |
100 SEK | Startpris |