Boett i sterlingsilver. Innerboett med graverad dekor. Emaljerad urtavla. Verket signerat och numrerat 121. Graverat monogram. Nycklar finns. Mindre emaljskador. Slitage. (Diameter 65mm)
1 500 SEK | 2022-07-31 12:21 |
1 400 SEK | 2022-07-31 12:03 |
1 300 SEK | 2022-07-31 09:47 |
900 SEK | 2022-07-30 11:48 |
850 SEK | 2022-07-31 08:15 |
500 SEK | 2022-07-28 20:19 |
500 SEK | 2022-07-29 13:40 |
150 SEK | 2022-07-28 22:38 |
100 SEK | Startpris |