Vitglaserade. Med handmålad dekor av blomster. Spår av förgyllning. Färgslitage, naggar, skålen med sprickor, fat med bl.a. sprickor. (Diameter 14-14,5)
500 SEK | 2022-07-31 11:35 |
450 SEK | 2022-07-31 11:50 |
150 SEK | 2022-07-29 15:01 |
100 SEK | 2022-07-29 09:15 |
100 SEK | Startpris |