Bemålad trä. Etikettmärkt. Sprickor, färgslitage, repor. (Höjd 160, bredd 150)
2 600 SEK | 2022-07-31 11:58 |
2 500 SEK | 2022-07-31 11:59 |
250 SEK | 2022-07-29 12:26 |
150 SEK | 2022-07-29 09:53 |
100 SEK | 2022-07-28 17:11 |
100 SEK | Startpris |