Läder, horn och textil, med broderad tenntråd. Slitage, dekorbortfall, hål/ytskador, fläckar. (Längd 106)
9 000 SEK | 2022-07-31 11:59 |
9 000 SEK | 2022-07-31 12:00 |
4 800 SEK | 2022-07-30 11:43 |
3 800 SEK | 2022-07-31 11:10 |
1 700 SEK | 2022-07-30 22:29 |
600 SEK | 2022-07-29 14:27 |
250 SEK | 2022-07-29 12:12 |
150 SEK | 2022-07-28 22:36 |
100 SEK | Startpris |