Mässing, läder och horn. Slitage, fläckar, mindre skador. (Längd ca.32)
8 400 SEK | 2022-07-31 11:55 |
8 200 SEK | 2022-07-31 12:06 |
5 800 SEK | 2022-07-31 11:45 |
5 600 SEK | 2022-07-30 15:32 |
5 200 SEK | 2022-07-31 07:13 |
1 800 SEK | 2022-07-30 02:53 |
1 700 SEK | 2022-07-29 13:51 |
1 700 SEK | 2022-07-29 20:48 |
800 SEK | 2022-07-29 17:18 |
700 SEK | 2022-07-29 15:08 |
600 SEK | 2022-07-29 14:26 |
450 SEK | 2022-07-29 13:23 |
250 SEK | 2022-07-29 12:12 |
150 SEK | 2022-07-29 10:08 |
100 SEK | Startpris |