Fanerat i alrot. Beslag i mässing. Renoverat, kompletterat. Nyckel saknas. Slitage. (Höjd 11, längd 17,5, djup 11,5)
600 SEK | 2022-07-29 13:40 |
550 SEK | 2022-07-30 17:02 |
350 SEK | 2022-07-29 10:55 |
100 SEK | Startpris |