Gröntonat glas. Lågbukig form. Mynning med påklippt dekor. Repor, beläggning, litet mynningsnagg. (Höjd 21,5)
1 200 SEK | 2022-07-31 10:37 |
1 100 SEK | 2022-07-31 10:10 |
800 SEK | 2022-07-30 08:00 |
750 SEK | 2022-07-29 11:44 |
400 SEK | 2022-07-29 07:34 |
250 SEK | 2022-07-28 18:12 |
100 SEK | Startpris |