Svärtad boett. Delvis förgylld urtavla. Går ej. Bruksslitage. (Diameter 50mm)
600 SEK | 2022-07-31 11:48 |
550 SEK | 2022-07-29 22:04 |
300 SEK | 2022-07-29 13:34 |
100 SEK | 2022-07-29 13:02 |
100 SEK | Startpris |