Träskuren och bemålad. Färgslitage, märken, öra med lagning. (Höjd 52)
1 500 SEK | 2022-07-31 11:49 |
1 400 SEK | 2022-06-23 17:22 |
750 SEK | 2022-07-30 23:36 |
450 SEK | 2022-07-30 18:54 |
350 SEK | 2022-07-28 21:04 |
100 SEK | Startpris |