Med handmålad dekor och förgyllning. Krönt med pojke. Dubbla hänkar. Lock och hänklar med lagningar. Retuscher. (Längd 38)
2 100 SEK | 2022-07-31 09:14 |
2 000 SEK | 2022-07-30 14:55 |
1 200 SEK | 2022-07-29 20:28 |
200 SEK | 2022-07-30 00:30 |
100 SEK | 2022-07-29 09:28 |
100 SEK | Startpris |