Quartz. Förgylld boett. Armband av läder. Bruksslitage, smärre repor. (Diameter 33mm)
1 200 SEK | 2022-07-31 11:44 |
1 100 SEK | 2022-07-30 22:05 |
900 SEK | 2022-07-30 21:08 |
800 SEK | 2022-07-30 20:27 |
700 SEK | 2022-07-30 09:30 |
250 SEK | 2022-07-29 13:32 |
200 SEK | 2022-07-29 08:08 |
200 SEK | 2022-07-29 10:39 |
100 SEK | Startpris |