Förgylld boett. Svart urtavla. Mekaniskt. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor, urtavla med färgbortfall. Armband med skada. (Diameter 35mm)
1 800 SEK | 2022-07-30 19:53 |
1 700 SEK | 2022-07-29 13:31 |
1 600 SEK | 2022-07-29 00:03 |
250 SEK | 2022-07-28 19:52 |
200 SEK | 2022-07-28 21:56 |
100 SEK | 2022-07-28 19:23 |
100 SEK | Startpris |