Underglasyrblå dekor av fåglar och blomster. Dubbla hänklar i form av kvistar. Undertill med skrivtecken. Fotringsnaggar. Krackelering. (Höjd 44)
7 000 SEK | 2022-07-31 11:47 |
6 800 SEK | 2022-07-31 11:46 |
2 300 SEK | 2022-07-31 08:28 |
2 100 SEK | 2022-07-30 13:50 |
1 900 SEK | 2022-07-30 00:39 |
100 SEK | Startpris |