Olja på träskiva, motiv med helgon. Detaljer i metall. Slitage, färgbortfall, fläckar, märken. (30x22)
700 SEK | 2022-07-31 12:02 |
650 SEK | 2022-07-31 12:00 |
350 SEK | 2022-07-29 14:41 |
200 SEK | 2022-07-28 18:31 |
100 SEK | Startpris |