Emaljarbete på mässing och koppar respektive porslin. Emaljskrinet med omfattande emaljskador, retuscher och lagningar. (Längd 6-11,5)
850 SEK | 2022-06-08 17:04 |
800 SEK | 2022-07-30 20:50 |
650 SEK | 2022-07-30 15:38 |
150 SEK | 2022-07-28 19:38 |
100 SEK | Startpris |