Serveringsdelar 13st, kaffekoppar 4st, kaffefat 2st samt assietter 5st. Bruksslitage, fläckar, bl.a. med repor. (Längsta längd 32)
2 400 SEK | 2022-07-31 11:59 |
2 300 SEK | 2022-07-31 11:56 |
2 100 SEK | 2022-07-31 10:29 |
1 600 SEK | 2022-07-31 10:59 |
1 000 SEK | 2022-07-29 00:58 |
500 SEK | 2022-07-30 08:03 |
400 SEK | 2022-07-29 09:59 |
300 SEK | 2022-07-29 00:55 |
100 SEK | Startpris |