Underglasyr blå dekor. Sprickor, lagningar, naggar. (Största diameter 23,5)
200 SEK | 2022-07-30 15:44 |
150 SEK | 2022-07-29 20:02 |
100 SEK | 2022-07-29 09:59 |
100 SEK | Startpris |