Med handmålad dekor och förgyllning. En med kantlagningar och spricka. Dekorslitage. (Diameter 22)
500 SEK | 2022-07-31 12:00 |
450 SEK | 2022-07-29 19:17 |
400 SEK | 2022-07-29 16:59 |
100 SEK | Startpris |