Kaffekoppar 5st, kaffefat 4st, assietter 5st, sockerskål samt gräddkanna. Bruksslitage, bl.a. med fläckar och repor. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 7,5)
1 100 SEK | 2022-07-31 11:59 |
1 000 SEK | 2022-07-31 11:54 |
800 SEK | 2022-07-30 03:01 |
750 SEK | 2022-07-30 13:49 |
650 SEK | 2022-07-29 07:59 |
200 SEK | 2022-07-29 00:25 |
100 SEK | 2022-07-28 16:35 |
100 SEK | Startpris |