Armband i förgyllt stål. Quartz. Boettens baksida med gravyr. Går ej. Bruksslitage. (Diameter 34mm)
3 200 SEK | 2022-07-28 19:11 |
3 000 SEK | 2022-07-31 09:10 |
2 300 SEK | 2022-07-29 14:01 |
1 700 SEK | 2022-07-29 10:12 |
100 SEK | Startpris |