Med handmålad dekor. Kaffekoppar 6st, kaffefat 10st, assietter 4st, sockerskål samt serveringsfat. En kopp med spricka. Bruksslitage, några fat och assietter med naggar. (Kopparnas höjd 6, diameter 7)
900 SEK | 2022-07-31 09:12 |
850 SEK | 2022-07-31 10:42 |
700 SEK | 2022-07-31 06:25 |
600 SEK | 2022-07-29 13:02 |
100 SEK | 2022-07-28 16:57 |
100 SEK | Startpris |