Olja på duk, interiör med figurer. Osignerad. Krackelerad, stötmärke, mindre färgbortfall, retuscher. (76x59)
3 600 SEK | 2022-07-31 11:30 |
3 400 SEK | 2022-07-31 11:55 |
2 500 SEK | 2022-07-31 11:55 |
2 000 SEK | 2022-07-31 00:17 |
1 200 SEK | 2022-07-30 23:00 |
1 000 SEK | 2022-07-30 21:46 |
950 SEK | 2022-07-30 21:31 |
750 SEK | 2022-07-29 17:06 |
550 SEK | 2022-07-29 11:39 |
300 SEK | 2022-07-29 09:17 |
150 SEK | 2022-07-28 17:55 |
100 SEK | Startpris |