Skaft med stiliserad blomdekor. Matgafflar 12st, matknivar 12st, matskedar 12st samt kaffeskedar 12st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 24,5, vikt exklusive knivar 2004g., knivarnas vikt 890g.)
11 500 SEK | 2022-06-15 09:17 |
11 000 SEK | 2022-07-31 11:44 |
10 000 SEK | 2022-07-30 05:33 |
6 600 SEK | 2022-07-29 16:00 |
550 SEK | 2022-07-28 17:51 |
100 SEK | Startpris |