Klarglas. Signerad och daterad 1998. (Längd 34,5)
650 SEK | 2022-07-31 11:58 |
600 SEK | 2022-07-31 11:05 |
550 SEK | 2022-07-30 09:22 |
250 SEK | 2022-07-30 09:34 |
150 SEK | 2022-07-28 20:23 |
100 SEK | Startpris |