Brunglaserat stengods. Med reliefdekor. Signerad. Fotnagg, tillverkningsdefekter. (Höjd 25)
800 SEK | 2022-07-31 11:52 |
750 SEK | 2022-07-31 11:27 |
500 SEK | 2022-07-31 09:38 |
400 SEK | 2022-07-30 15:23 |
350 SEK | 2022-07-30 08:40 |
300 SEK | 2022-07-29 17:11 |
100 SEK | Startpris |