Med reliefdekor. Stämplad. Repor. (Höjd 27)
650 SEK | 2022-07-30 20:16 |
600 SEK | 2022-07-29 20:29 |
250 SEK | 2022-07-30 08:39 |
150 SEK | 2022-07-29 12:42 |
100 SEK | 2022-07-29 10:44 |
100 SEK | Startpris |