Flerfärgad. Monogramsignerad. Bruksslitage, smärre fläckar. (280x202)
19 500 SEK | 2022-07-28 17:35 |
19 000 SEK | 2022-07-31 09:11 |
15 000 SEK | 2022-07-30 12:36 |
350 SEK | 2022-07-29 08:30 |
250 SEK | 2022-07-29 00:44 |
150 SEK | 2022-07-28 22:33 |
100 SEK | Startpris |