Stål. Mekaniskt. Armband ej komplett. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor, glas med spricka, mindre fläckar. (Diameter 36mm)
11 500 SEK | 2022-07-31 11:51 |
11 000 SEK | 2022-07-31 10:23 |
10 000 SEK | 2022-07-31 10:53 |
8 000 SEK | 2022-07-30 21:30 |
7 200 SEK | 2022-07-29 23:52 |
6 200 SEK | 2022-07-29 16:56 |
5 800 SEK | 2022-07-29 19:16 |
5 000 SEK | 2022-07-29 15:22 |
4 400 SEK | 2022-07-29 13:37 |
3 200 SEK | 2022-07-29 10:17 |
2 000 SEK | 2022-07-28 23:16 |
200 SEK | 2022-07-28 21:14 |
150 SEK | 2022-07-28 20:08 |
100 SEK | 2022-07-28 19:19 |
100 SEK | Startpris |