Fodral från 1800-talets slut. Svartmålat och bronserat. Lod och pendel finns. Färgslitage. (Höjd 238)
450 SEK | 2022-07-31 11:55 |
400 SEK | 2022-07-31 11:49 |
200 SEK | 2022-07-30 23:21 |
100 SEK | Startpris |