Olja på duk, figur med sol. Signerad och daterad 73. (71x91)
4 600 SEK | 2022-07-31 09:42 |
4 400 SEK | 2022-07-31 09:35 |
3 200 SEK | 2022-07-30 22:50 |
2 200 SEK | 2022-07-29 12:34 |
2 100 SEK | 2022-07-29 08:34 |
1 900 SEK | 2022-07-27 12:03 |
100 SEK | Startpris |