Tenn. Med graverade monogram. Ostämplat. Lagningar, repor, smärre bulor. (Höjd 20,5)
800 SEK | 2022-07-31 12:01 |
750 SEK | 2022-07-30 10:51 |
550 SEK | 2022-07-31 11:47 |
250 SEK | 2022-07-30 08:01 |
200 SEK | 2022-07-30 00:32 |
150 SEK | 2022-07-29 18:26 |
100 SEK | Startpris |