Järnsmide. För tre ljus. Stämplad "Made in Sweden". Ytslitage. (Höjd 54)
900 SEK | 2022-07-31 10:10 |
850 SEK | 2022-07-31 11:45 |
700 SEK | 2022-07-28 22:33 |
700 SEK | 2022-07-30 19:34 |
600 SEK | 2022-07-29 18:37 |
500 SEK | 2022-07-28 22:41 |
150 SEK | 2022-07-28 22:03 |
100 SEK | Startpris |