Tekoppar 6st samt tefat 5st. En kopp med fotspricka, ett fat med nagg, en kopp med mindre fotringsnagg. Bruksslitage. (Kopparnas höjd 8,5, diameter 9)
1 500 SEK | 2022-07-31 10:47 |
1 400 SEK | 2022-07-31 12:00 |
1 200 SEK | 2022-07-31 09:21 |
1 000 SEK | 2022-07-31 08:49 |
800 SEK | 2022-07-30 09:37 |
750 SEK | 2022-07-30 17:26 |
650 SEK | 2022-07-30 00:54 |
400 SEK | 2022-07-29 22:20 |
200 SEK | 2022-07-29 07:49 |
150 SEK | 2022-07-29 10:12 |
100 SEK | Startpris |