Olja på duk, figurkomposition. Signerad och daterad 1970. (36x64)
1 000 SEK | 2022-07-30 21:15 |
950 SEK | 2022-07-31 11:41 |
650 SEK | 2022-07-30 10:01 |
600 SEK | 2022-07-29 09:09 |
350 SEK | 2022-07-30 08:23 |
200 SEK | 2022-07-29 10:19 |
100 SEK | 2022-07-28 23:12 |
100 SEK | Startpris |