Hänkel med stiliserad blomdekor. Genombruten fotring. Stämplad. Bruksslitage, mindre repor. (Höjd 13, längd 21, vikt 509g.)
13 000 SEK | 2022-07-31 09:25 |
12 500 SEK | 2022-06-15 11:30 |
8 800 SEK | 2022-07-29 19:49 |
6 800 SEK | 2022-07-29 18:26 |
3 200 SEK | 2022-07-29 08:33 |
1 900 SEK | 2022-07-28 21:12 |
100 SEK | Startpris |