Mässing. Raster av plast. Invändigt vitlackad. Repor, enstaka bulor, raster med skador. (Diameter 39,5)
550 SEK | 2022-07-31 06:36 |
500 SEK | 2022-07-31 09:51 |
200 SEK | 2022-07-31 04:55 |
100 SEK | 2022-07-29 19:25 |
100 SEK | Startpris |