Två portföljer innehållande litografier, visor av Evert Taube. Signerade och numrerade. (Pärmmått 47,5x33)
2 300 SEK | 2022-07-31 11:58 |
2 200 SEK | 2022-07-29 15:00 |
2 000 SEK | 2022-07-31 11:08 |
1 400 SEK | 2022-07-31 00:24 |
1 200 SEK | 2022-07-28 22:27 |
150 SEK | 2022-07-29 10:36 |
100 SEK | Startpris |