Olja på duk, sydländskt landskap. Signerad och daterad 1943. Mindre färgbortfall. (47,5x59)
1 000 SEK | 2022-07-29 15:35 |
950 SEK | 2022-07-27 12:04 |
650 SEK | 2022-07-29 11:55 |
100 SEK | Startpris |