Förgylld. Med driven reliefdekor av blommor. Ornamenterade hänklar . Oidentiferade stämplar. Lockknoppsfäste löst. Smärre bulor, fot med mindre bristningar. (Höjd 13, längd 22, vikt 256g.)
4 400 SEK | 2022-07-31 12:02 |
4 200 SEK | 2022-07-31 12:04 |
3 600 SEK | 2022-07-31 10:52 |
3 200 SEK | 2022-07-31 10:14 |
3 000 SEK | 2022-07-31 10:06 |
1 800 SEK | 2022-07-31 00:23 |
1 300 SEK | 2022-07-30 16:46 |
850 SEK | 2022-07-29 11:53 |
250 SEK | 2022-07-29 08:33 |
150 SEK | 2022-07-28 23:19 |
100 SEK | Startpris |