Fajans. Med handmålad dekor. Konturerad kant. Kant med stötmärke. Fotring med nagg. Krackelering. (35x27,5)
1 200 SEK | 2022-07-31 10:33 |
1 100 SEK | 2022-07-30 19:32 |
1 000 SEK | 2022-07-30 13:24 |
650 SEK | 2022-07-28 22:10 |
100 SEK | Startpris |