Bemålad gips. Poserande kvinna. Signerad. Sockel av sten. Ett finger med lagning, sprickor, mindre ytskador, fläckar. (Höjd 50)
550 SEK | 2022-07-31 10:59 |
500 SEK | 2022-07-31 10:36 |
350 SEK | 2022-07-31 09:57 |
250 SEK | 2022-07-30 22:17 |
150 SEK | 2022-07-29 11:17 |
100 SEK | Startpris |