Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Tredje sortering. Förgyllningsslitage. (Diameter 15,5)
650 SEK | 2022-07-31 10:43 |
600 SEK | 2022-07-31 11:44 |
450 SEK | 2022-07-28 21:35 |
400 SEK | 2022-07-29 20:09 |
100 SEK | Startpris |