Olja på duk, åkerbild med hässjor. Signerad. Krackelering, mindre färgbortfall. (25x71)
1 200 SEK | 2022-07-31 09:26 |
1 100 SEK | 2022-07-31 08:55 |
500 SEK | 2022-07-30 14:59 |
450 SEK | 2022-07-30 19:30 |
150 SEK | 2022-07-29 20:08 |
100 SEK | 2022-07-28 18:37 |
100 SEK | Startpris |