Med handmålad dekor och genombrutet brätte. Stämplade. Tillverkningsdefekter, bl.a. med dekorslitage, enstaka glasyrbortfall. (Diameter 20)
1 500 SEK | 2022-07-31 09:13 |
1 400 SEK | 2022-07-31 11:41 |
1 000 SEK | 2022-07-29 20:09 |
800 SEK | 2022-07-30 11:45 |
700 SEK | 2022-07-30 00:47 |
100 SEK | 2022-07-29 13:21 |
100 SEK | Startpris |