Olja på duk, vinterbild med figurer. Osignerad, a tergo med påskrift "målad av Petter (Pehr) Wickenberg". Krackelering, retuscher. (58x88)
200 SEK | 2022-07-29 12:58 |
150 SEK | 2022-07-29 09:51 |
100 SEK | 2022-07-28 18:31 |
100 SEK | Startpris |