Stiliserad stomme. Rund form. Omstämplad med svenska stämplar 1930. Mindre repor. (Höjd 13, diameter 16,5, vikt 210g.)
1 300 SEK | 2022-07-31 11:57 |
1 200 SEK | 2022-07-31 10:19 |
1 000 SEK | 2022-07-31 11:09 |
900 SEK | 2022-07-30 10:44 |
900 SEK | 2022-07-30 16:50 |
800 SEK | 2022-07-30 11:32 |
500 SEK | 2022-07-30 08:25 |
450 SEK | 2022-07-29 16:31 |
200 SEK | 2022-07-28 23:37 |
150 SEK | 2022-07-28 18:02 |
100 SEK | Startpris |