Stengods. Signerade. Den större med naggar. (Höjd 4-5,5)
1 500 SEK | 2022-07-31 08:16 |
1 400 SEK | 2022-07-29 17:24 |
1 000 SEK | 2022-07-31 00:12 |
600 SEK | 2022-07-30 12:17 |
500 SEK | 2022-07-29 22:48 |
250 SEK | 2022-07-29 13:48 |
100 SEK | 2022-07-28 20:17 |
100 SEK | Startpris |